Szanowni Rodzice,


możliwość potwierdzanie woli zapisu dziecka do przedszkola lub oddziały przedszkolnego do którego dziecko zostało zakwalifikowane została zakończona w dniu 26-04-2024 godz. 12:00.

W dniu
10-05-2024 godz. 15:00 zostaną opublikowane w przedszkolach/szkołach podstawowych listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w rekrutacji. Wyniki rekrutacji mogą również Państwo sprawdzić logują się na konto dziecka.


Szczegółowy harmonogram oraz zasady rekrutacji dostępne są w menu po lewej stronie.


KOMUNIKAT

"Uprzejmie informujemy, iż obecnie trwa budowa nowego dwunasto - oddziałowego przedszkola publicznego na ul. Batorego, a co za tym idzie trwa procedura zmiany sieci przedszkoli publicznych prowadzonych przez Miasto Ząbki. Na początku roku 2025 wszystkie przedszkolaki z lokalizacji na ul. Wyspiańskiego 22 i ul. Prusa 3/5 zostaną przeniesione do nowego budynku, w którym będzie funkcjonowało Publiczne Przedszkole Nr 2 „Leśny Zakątek”. Dodatkowo na początku roku 2025 pozostanie w nowej placówce jeszcze około 125 miejsc dla nowych przedszkolaków, także tych 2,5 letnich. O wszelkich działaniach będziemy Państwa na bieżąco informowali.


Szczegółowe informacje dotyczące planowanych zmian dostępne są w Publicznym Przedszkolu Nr 1 „Zielony Dinek” oraz w Publicznym Przedszkolu Nr 2 „Leśny Zakątek” oraz w Referacie Oświaty i Polityki Społecznej Urzędu Miasta (pokój 41), nr tel. 225109740."